Lovų gamyba

Rytas prasideda, kai pabundame gerai pailsėję, darbingos nuotaikos. Tai įmanoma tik patogioje, aukštos kokybės lovoje. Mūsų  siūlomos viengulės ir dvigulės lovos išsiskiria ne tik komfortu, bet ir išskirtiniu dizainu. Jos tinka išrankiausią skonį turintiems klientams. Patrauklaus dizaino ir patogios  lietuviškos miegamojo lovos, Jums padės mėgautis ramiu poilsiu ir susikurti jaukų, bei šiltą interjerą.

Lietuviškų miegamojo lovų gamintojas  ypatingą dėmesį skiria kokybei ir lovų dizainui. Dvigulės ir viengulės lovos gaminamos naudojant aukščiausius standartus atitinkančias žaliavas. Viengulės ar dvigulės lovos gali papildyti Jūsų miegamojo interjerą. Visos miegamojo lovos (su/be patalynės dėže) gali tapti išskirtiniu kambario akcentu. Nepriekaištingas dizainas leidžia priderinti baldą, bet kokiame interjere.

Minkštųjų baldų gamyba

Klasikinis, bei modernus itališkų baldų asortimentas. Jums siūlome itin kokybiškus, minkštuosius baldų komplektus. Jokie šiuolaikiški namai nebe įsivaizduojami be vizualiai patrauklių ir patvarių minkštųjų baldų. Minkšti baldai užima svarbią vietą svetainėje, kur praleidžiame nemažą dalį savo laisvalaikio. Tad Jūs turite pajusti komfortą, bei gerą nuotaiką. Pas mus yra galimybė pasirinkti Jums tinkamą minkštų baldų komplektą ir džiaugtis gera nuotaika, bei komfortišku poilsiu po ilgos darbo dienos.