Gaminame tik išskirtinės kokybės čiužinius, pagal individualius užsakymus skirtus viešbučiams, ugdymo ir medicinos įstaigoms. Visi čiužiniai ir antčiužiniai gaminami pagal individualius kliento poreikius ir pageidavimus.

Gydymo įstaigoms skirti čiužiniai gaminami tik iš kokybiškų medžiagų, prieš tai įvertinant ambulatorinio gydymo poreikius. Gaminiai tinkami vyresnio amžiaus žmonėms, sunkiai judantiems ar nevaikštantiems bei sergantiems cerebriniu paralyžiumi pacientams.

Ne paslaptis, kad čiužinio kokybė tiesiogiai susijusi su paciento komfortu ir efektyviu gydymu. ER2 gamina aukščiausios kokybės čiužinius nuo pragulų ar pritaikytus specialioms gydymo terapijoms. Čiužinio užvalkalai gaminami iš specialaus audinio, kuris apsaugo nuo mikroorganizmų dauginimosi, puikiai praleidžia orą ir sulaiko skysčius.

Taip pat gaminame specialius, sportui pritaikytus, neslystančius ir nekeičiančius formos čiužinius. Šie pasižymi ypač geromis apsauginėmis savybėmis, kurios leidžia efektyviai apsaugoti sportuojantį, kritimo metu, nuo sudėtingų traumų. Čiužiniai gerai amortizuoja, tvirtai sukimba su grindimis ir neslysta. Užvalkalas tvirtas ir itin patvarus. Gaminių medžiaga draugiška aplinkai, puikiai praleidžia orą ir nealergizuoja.

Viešbučiams skirtus čiužinius gaminame atsižvelgdami į viešbučiams keliamus reikalavimus. Galime pasiūlyti ir ekonominį, ir prabangų variantą. Nesvarbu kokios kategorijos Jūsų viešbutis, mūsų komanda padės išsirinkti geriausiai tinkančius gaminius ir su malonumu pasirūpins Jūsų klientų kokybišku miegu.

Čiužiniai skirti vaikų darželio lovytėms gaminami iš putų poliuretano. Poliuretanas — universali medžiaga. Tokie čiužiniai puikiai tinka ir naujagimiams, ir vyresnio amžiaus vaikams. Gaminys ypač lengvas, puikiai tinka įvairiems paviršiams, juos lengva susukti ar sulankstyti.

Čiužinius bei antčiužinius gaminame iš orui pralaidžios ir antibakterinės medžiagos. Antčiužiniai gaminami orientuojantis į lengvą priežiūrą bei minkštumą. Užvalkalą galima skalbti iki 40 laipsnių °C temperatūroje arba valyti sausu, cheminiu būdu.

Gamyboje naudojamos tik aukščiausios kokybės, sertifikuotos medžiagos. Visi čiužiniai yra itin pralaidūs orui, todėl mažina kūno prakaitavimą miego metu, juose nesiveisia dulkių erkutės.

Jeigu sunku išsirinkti, ER2 komandos profesionalai visada patars ir padės išsirinkti būtent Jums tinkantį gaminį.

Parduotuvė