ER2 gaminami čiužiniai pasižymi išskirtiniu stiliumi ir aukšta kokybe. Mums ypač svarbus komfortiškas Jūsų poilsis ir kokybiškas miegas. Kiekvienam čiužiniui skiriame ypatingą dėmesį, gaminame tik iš aukštos kokybės medžiagų. Užtikrindami kokybės ir kainos santykį suteikiame 24 mėn. garantiją.

ER2 čiužiniai bei antčiužiniai skirti aukščiausią komforto pojūtį turintiems ir jį vertinantiems.
Gaminių pasirinkimas platus: įvairaus minkštumo, storio, matmenų ir svorio kategorijų. turintis Čiužiniai ir ančiužiniai pralaidūs orui, turintis amortizacinį efektą pasižymi antipragulų efektu ir puikiai prisitaiko prie kūno formų.

Čiužiniai bei antčiužiniai gaminami iš viskoelastinio putų poliuretano „VitaRest“, kuris reaguodamas į temperatūrą ir svorį puikiai prisitaiko prie kūno formų, suteikia komfortiškumą, atpalaiduoja raumenis, mažina stresą. Viskoelastinis putų poliuretanas „VitaRest“ — atvirų molekulių struktūros, todėl užtikrina puikų oro pralaidumą. Viskoelastinis putų poliuretanas „Vita Rest“ ir kitos putų poliuretano rūšys, kurios naudojamos čiužinių ir antčiužinių gamyboje, atitinka „Oeko-Tex 100“ ir ISO standartą, draugiškos aplinkai ir tinkančios net kūdikiams.

Čiužinių ir ančiužinių užvalkalai pasiūti iš trikotažinio audinio su bambuko pluoštu, turi užtrauktuką, lengvai nuimami, prižiūrimi ir skalbiami. Užvalkalą galima skalbti iki 40 laipsnių °C temperatūroje arba valyti sausu cheminiu būdu.

Jei Jums reikalingas nestandartinių matmenų čiužinys, su malonumu Jums tokį pagaminsime. Maksimalūs čiužinio matmenys 200×200 cm, minimalūs – 80×100 cm. Kombinuojant skirtingus sluoksnius, čiužinius galima pagaminti įvairaus kietumo.

Nestandartinių matmenų čiužiniai gaminami pagal konkrečius kliento pageidavimus, todėl vienu metu gaminamas tik vienas čiužinys. Gamyboje naudojamos tik aukščiausios kokybės, sertifikuotos medžiagos. Visi čiužiniai yra itin pralaidūs orui, todėl mažina kūno prakaitavimą miego metu, juose nesiveisia dulkių erkutės.

Renkantis čiužinį svarbu atsižvelgti į keletą dalykų. Kūno svoris — jeigu jūs sveriate 60-90 kilogramų puikiai tiks standartinis čiužinys. Kuo Jūsų kūno svoris didesnis, tuo aukštesnio kietumo lygio turės būti ir čiužinys. Ploni čiužinius dažniausiai skirti vaikams arba žmonėms iki 60 kg. Dėmesį atkreipti reikia ne tik į čiužinio savybes, bet ir lovos dydį bei tipą. Prieš įsigyjant čiužinį, būtina žinoti lovos dydį ir į tai orientuotis. Ne paslaptis, jog čiužinį rekomenduojama apversti karts nuo karto. Jeigu tokios galimybės neturėsite patartina rinktis čiužinį, kuris gerai praleidžia orą. Prieš renkantis čiužinį svarbu įvertinti savo miego įpročius.

Jeigu sunku išsirinkti, mūsų komanda visada patars. Konsultacijos metu nustatysime Jūsų miego įpročių ir fizines savybes ir padėsime išsirinkti būtent Jums tinkantį čiužinį ir ančiužinį.

Parduotuvė