ER2 — lanksti įmonė, galinti įgyvendinti visus Jūsų poreikius. Siūlome įvairaus profilio porolono detalių pjaustymą, įvairioms pramonės šakoms, pagal individualius užsakymus. Gaminame visų paskirčių porolono gaminius: lauko baldo detalėms, čiužiniams, sandarumo ir garso izoliacijos ruošinius, ortopedinius priedus ir kitą produkciją. Pjauname pagal jums reikalingą ilgį, plotį bei storį.
Nesvarbu, ką jūs gaminate — užtikriname, kad porolono ruošiniai bus išpjauti kokybiškai ir itin tiksliai. Naudojame tik aukščiausios kokybės poroloną, tad gaminiai tarnaus ilgus metus. Visa mūsų produkcija gaminama Lietuvoje, yra sertifikuota, atitinka Oeko-Tex Standart 100 standartą. Visiems gaminiams suteikiama gamintojo garantija.
Porolonas itin universali medžiaga, kuri naudojama įvairiose srityse: čiužinių, pagalvių, minkštų vidaus ir lauko baldų gamyboje, jų restauravime ir atnaujinime, laivų, automobilių pramonėje, gabenant lengvai dūžtančius daiktus bei norint izoliuoti garsą.
Ši medžiaga išskirtinė tuo, kad nesukelia alergijos, puikiai praleidžia orą, neleidžia kauptis dulkių erkutėms, yra ypač lengva, puikiai tinka įvairiems paviršiams. Poroloną lengva susukti ar sulankstyti. Kruopščiai išvėdintas porolonas neskleidžia nemalonaus kvapo bei jo nesugeria. Poroloną galima plauti rankiniu būdu, naudojant įprastas skalbimo priemones.

Gausus putų poliuretano rūšių kiekis suteikia galimybę naudoti medžiagą tiksliai pagal bet kurią, reikalingą paskirtį. Gaminantys minkštus baldus renkasi poroloną, nes jis itin elastingas, todėl lengva jį naudoti kuriant įvairių formų bei modelių baldus. Porolonas daug ilgaamžiškesnis nei kitos panašios medžiagos. Tinkamai prižiūrint medžiagą, ji tarnaus daugiau nei 10 metų.
Specialus porolonas turi išskirtinai puikias akustines savybes, pasižymi geromis termoizoliacinėmis savybėmis. Tai puiki priemonė triukšmui sumažinti.
Porolonas naudojamas patalpose, kuriose būtina sumažinti triukšmo lygį, pavyzdžiui, medicinos, švietimo įstaigose ar didelėse gamyklose. Taip pat, naudojant šią medžiagą, galima sukurti geras akustines sąlygas teatruose, salėse, radijo studijose ar gyvenamosiose patalpose. Porolonas ne tik sumažina garsą patalpos viduje, bet ir neleidžia patekti garsui į išorę.
Garantuojame profesionalų ir malonų aptarnavimą, o taip pat konsultacijas dėl įvairių rūšių porolono pritaikymo ir panaudojimo galimybių. Visas įsigytas mūsų prekes pristatysime naudojant kurjerio paslaugas ir (ar), esant poreikiui, užnešime iki pat jūsų namų durų – nemokamai.

Parduotuvė